Urusetia Jawatankuasa Kerja Tanah (UJKT) Wilayah Persekutuan

URUSETIA JAWATANKUASA KERJA TANAH (UJKT) WILAYAH PERSEKUTUAN
 
**PERHATIAN : ADALAH DIMAKLUMKAN BAHAWA SEGALA PEMBAYARAN PENDAFTARAN SECARA PERBANKAN INTERNET DIBEKUKAN UNTUK SEMENTARA WAKTU SEHINGGA DIBERITAHU KELAK. SEGALA KESULITAN AMATLAH DIKESALI.
 
Tawaran Kepada Anggota Perkhidmatan Awam Untuk Membeli Unit-Unit Rumah Kediaman Di Putrajaya
 
 
DIREKTORI PEGAWAI UJKT
 

BIL

NAMA

JAWATAN

NO.TELEFON

         EMAIL

1

Khairil Adha bin Ahmad

SU

03-88810177

adha@jpm.gov.my

2

Hazwani bt Khairuddin

PSU (T)

03-88810021

hazwani@jpm.gov.my

3

Mohammad Syarifuddin  bin Mohamad Saridi

PSU(H)

03-88810190

syarifuddin@jpm.gov.my

4

Mohamad Aswad bin Manap

PPTM

03-88810214

aswad@jpm.gov.my

5

Ahmad Fakhrullah bin Razak

PPT 1

03-88810201

fakhrullah@jpm.gov.my

6

Mohd Hazreeq bin Omar

PPT 2

03-88810161

hazreeq@jpm.gov.my

7

Hanisah bt Abdullah

PTT

03-88810214

aniss@jpm.gov.my

8

Stellie Bryan Junaidi

PSP

03-88810171

bryan@jpm.gov.my

9

Badariah binti Bodin

PT 1

03-88810201

badariah.bodin@jpm.gov.my

10

Khairul Zamir bin Buang

PT 2

03-88810161

k_zamir@jpm.gov.my

11

Khatijah binti Yusup

PT3

03-88810161

khatijah@jpm.gov.my

12

Mohd Zainol Rani bin Yahya

PO

03-88810214

z_rani@jpm.gov.my

 
ALAMAT SURAT MENYURAT :
 
URUS SETIA JAWATANKUASA KERJA TANAH WILAYAH PERSEKUTUAN (UJKTWP),
JABATAN PERDANA MENTERI,
Aras 4, Blok 1, Menara Seri Wilayah, Presint 2,
62150 Putrajaya,
WILAYAH PERSEKUTUAN 
 
TELEFON :  03-88810224 (105)